آراد برندینگ
خانه / زیرانداز جاجیمی یزد / صادرات زیرانداز جاجیمی ضد آب زربافت یزد

صادرات زیرانداز جاجیمی ضد آب زربافت یزد

صادرات زیرانداز جاجیمی ضد آب زربافت یزد به کشور های مختلف امکان پذیر می باشد این کارخانه انواع سایز زیرانداز مسافرتی جاجیمی با کیفیت را در سایز های مختلف و با کیفیت لیمنت ۹۰ گرم تولید می کند.این کارخانه زیرانداز از اولین تولید کنندگان زیرانداز مسافرتی جاجیمی و روفرشی یزد می باشد.برای خرید و فروش انواع زیرانداز با کارشناس فروش مجموعه ای ما در ارتباط باشید.

صادرات زیرانداز یزد

صادرات زیرانداز از شهر یزد و شهر اصفهان نسبت به شهر های دیگر بیشتر می باشد بخصوص صادرات زیرانداز در سالهای اخیر از شهر صادرات زیرانداز یزدیزد بسیار بیشتر شده است و کارخانه زیرانداز زربافت یزد معروف ترین برند تولید کننده زیرانداز صادراتی در یزد می باشد.علاوه بر زیرانداز جاجیمی زیرانداز حصیری اصفهان برای صادرات بسیار خرید و فروش می شود.

انواع سایز زیرانداز جاجیمی زربافت

کارخانه زیرانداز زربافت یزد سایز های بسیار متفاوتی نسبت به دیگر کارخانه ها تولید می کند.سایز بندی این کارخانه به شرح زیر می باشد.

  • سایز ۴ نفره
  • سایز ۵ نفره
  • سایز ۶ نفره
  • سایز ۹ نفره
  • سایز ۱۲ نفره
  • سایز ۱۸ نفره
  • سایز ۲۴ نفره

زیرانداز ضد آب یزد

زیرانداز ضد آب جاجیمی در کیفیت های مختلف تولید می شود در اصفهان زیرانداز جاجیمی بیشتر در کیفیت سبک تر تولید می شود.زیرانداز ضد آب یزد

لیمنت استفاده شده در زیرانداز جاجیمی به شزح زیر می باشند.

  1. لیمنت ۷۰ گرم
  2. لیمنت ۹۰ گرم

کارخانه زربافت یزد زیرانداز های خود را در کیفیت ۹۰ گرم تولید می کند که بهترین نوع زیرانداز در بازار داخلی و برای صادرات می باشد.

قیمت زیرانداز های جاجیمی

زیرانداز های جاجیمی با توجه به کیفیت و سایز تولید شده با قیمت های عمده مختلفی در بازار خرید و فروش می شوند.قیمت عمده کوچک ترین زیرانداز جاجیمی سایز سه نفره از ۲۱۰۰۰۰ شروع می شود و با قیمت های مختلف بفروش می رسند.

قیمت زیرانداز های جاجیمی

منبع:zirandazkade.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع زیرانداز

قیمت انواع زیرانداز جاجیمی برزنتی ۶ متری یزد

قیمت انواع زیرانداز جاجیمی برزنتی ۶ متری یزد با توجه به نوع محصول و شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه تولیدی نیرباف

از کانال تلگرام گروه تولیدی نیرباف دیدن فرمائید. سپاس گذاریم

بله با کمال میل می بینم.
بستن