آراد برندینگ
خانه / روفرشی 9 متری / قیمت انواع روفرشی ۹ متری ساده

قیمت انواع روفرشی ۹ متری ساده

قیمت انواع روفرشی ۹ متری ساده، مسئله ای است؛ که بسیاری از مردم جویای آن می باشند.برای خرید و فروش انواع روفرشی عمده با شماره ۰۹۱۳۹۸۸۷۲۳۴ در تماس باشید.قیمت روفرشی ۹ متری با توجه به کیفیت های مختلف متفاوت می باشد. امروزه کمتر خانه ای را می توان یافت؛ که برای حفظ پاکیزگی و افزایش طول عمر فرش از روفرشی استفاده نکند.روفرشی یزد بخصوص روفرشی مخمل و روفرشی ابریشم از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

دلیل استفاده روفرشی

استفاده از فرش به عنوان یک کف پوش زیبا و ماندگار از دیرباز در میان جوامع مختلف مرسوم بوده است.تنها مشکل قالی، شستشوی سخت آن می باشد. بسیار پیش می آید که با ریختن مقدار کمی غذا یا چای، فرش لک شده و از زیبایی آن کاسته شود.اما به نظر می رسد؛ روفرشی ها به خوبی توانسته اند؛ با این مشکل مقابله دلیل استفاده روفرشیکنند.پرس و جوی قیمت انواع روفرشی ۹ متری ساده توسط مردم به روش های مختلف نشان دهنده جایگاه ویژه این محصول نزد مردم است.

روفرشی چیست؟

روفرشی، چیزی شبیه پارچه یا گلیم است. در واقع این کالا نه مثل پارچه سبک و نه مانند گلیم یا فرش ضمخت و سنگین است. ضخامت روفرشی باید در حدی باشد؛ که به راحتی از روی فرش نلغزد.

از جمله مزایا و موارد استفاده روفرشی می توان نکات زیر را ذکر کرد:

  • راحتی در شستشو
  • پیشگیری از کثیف شدن گاه و بی گاه فرش
  • محافظت رنگ فرش در برابر نور شدید
  • بعضاً از دو طرف آن می توان استفاده کرد.
  • فرش نامناسب را می توان به واسطه آن پوشاند.

البته مردم برخی از روفرشی های کم حجم و سبک را به عنوان یک زیرانداز بادوام به کار می برند.

قیمت انواع روفرشی

قیمت روفرشی ۹ متری که به عنوان یک مثال آن را آوردیم؛ به موراد مختلفی بستگی دارد. مهم ترین علت یکسان نبودن قیمت یک کالا، تنوع آن می باشد.

با نگاه مختصری به فروشگاه های اینترنتی و سنتی فرش به وجود انواع و اقسام گوناگون روفرشی های ایرانی پی می بریم. روفرشی های با طرح ساده همواره مشتریان ویژه خود را داشته اند.قیمت انواع روفرشی

انواع روفرشی ساده

در حال حاضر اکثر مردم انواع روفرشی را برای خانه خود خریداری کرده و به نظر می رسد؛ جزئی از چیدمان منزل در حالت عادی باشد.

روفرشی ها ممکن است ساده یا طرح دار با نقوش پیچیده باشند. اما حتی قیمت انواع روفرشی ۹ متری ساده دچار نوسان قابل توجهی در بازار است.

چند مورد از اصلی ترین دلایل این اختلاف قیمت به این شرح می باشند:

  • جنس
  • ضخامت
  • مکان تولید
  • نحوه تولید
  • محل فروش

مطلب پیشنهادی

فروش روفرشی مخمل ۹ متری یزد

فروش روفرشی مخمل ۹ متری یزد به صورت عمده از کارخانه های روفرشی در یزد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه تولیدی نیرباف

از کانال تلگرام گروه تولیدی نیرباف دیدن فرمائید. سپاس گذاریم

بله با کمال میل می بینم.
بستن